Zamontuj. Pij. Delektuj się smakiem.

Wystarczy podłączyć dystrybutor BIBO do sieci wodociągowej i można korzystać z doskonałego źródła przefiltrowanej gorącej lub schłodzonej wody. Dystrybutor BIBO możesz zamontować samodzielnie albo zlecić to nam. W obu przypadkach otrzymasz urządzenie, które na żądanie dostarczy pyszną przefiltrowaną gorącą lub zimną wodę.

Zamontuj. Pij. Delektuj się smakiem.

Wybierz jeden z 8 przepięknych kolorów dla swojego BIBO.

Możemy umówić wizytę jednego z naszych wykwalifikowanych serwisantów, który przygotuje urządzenie do pracy, albo dostarczyć Ci w ciągu jednego dnia poręczny zestaw montażowy, z pomocą którego wszystkie czynności wykonasz samodzielnie.

Potem BIBO będzie podgrzewać i schładzać wodę, utrzymując jej czystość i ustawioną temperaturę, tak aby napoje zimne i gorące można było przygotować natychmiast.

Naciskasz tylko ikonę wody gorącej, zimnej lub w temperaturze otoczenia, a BIBO natychmiast naleje porcję o żądanej temperaturze. To naprawdę tak proste!

Wymiana filtrów jest bardzo łatwa!

System filtrowania w dystrybutorze BIBO składa się z węglowego wkładu filtracyjnego i lampy ultrafioletowej. Razem sprawiają one, że woda na ujściu jest pozbawiona zanieczyszczeń mechanicznych, biologicznych i chemicznych oraz świetnie smakuje.

Zapomnij o comiesięcznej wymianie! Wkład filtracyjny wymienia się co pół roku, a lampę UV co rok.

Coroczna dostawa materiałów eksploatacyjnych obejmuje zestaw filtrów.

Możesz skorzystać z usługi dostawy zestawu filtrów, która zapewni raz w roku dostarczenie nowego zestawu filtrów wraz z towarzyszącymi akcesoriami.

W przypadku wynajmu BIBO koszty wszystkich filtrów i zestawów do czyszczenia są uwzględnione w miesięcznej opłacie.

Sprawdź tutaj

Bieżący serwis i wsparcie techniczne

Mamy wszystko co potrzebne jest do utrzymania BIBO w najlepszej kondycji:

Doskonale zorganizowana i przyjazna obsługa klienta

Porady na temat czyszczenia zbiornika gorącej wody i wymiany filtrów

Rozwiązywanie ewentualnych problemów

Pomoc techniczna

Doskonały do domu i biura

Niewielkie wymiary i bogactwo funkcji BIBO sprawiają, iż jest to idealny towarzysz w domu i pracy, zdolny błyskawicznie dostarczyć przefiltrowaną ciepłą lub zimną wodę.

Pyszna czysta woda poprawi zdrowie, samopoczucie i nawodnienie organizmu u członków rodziny i (współ)pracowników.