BIBO, dystrybutor wody zimnej o natychmiastowym działaniu

Ten dystrybutor zimnej wody jest bardziej przyjazny dla środowiska!

Doskonale wiemy, jak nieprzyjazne środowisku są plastikowe butelki i jak negatywny mają na nie wpływ. Czy wiesz, że każda osoba w Polsce zużywa rocznie ponad 150 plastikowych butelek z wodą?!

BIBO oferuje przystępny cenowo, wydajny i estetyczny dystrybutor wody zimnej zasilany z sieci wodociągowej, który dostarcza pyszną wodę, minimalizując negatywne oddziaływanie na środowisko!

BIBO filtruje wodę kranową, zamieniając ją w nieograniczone źródło wspaniałej i smacznej wody dozowanej. Możesz nią napełnić butelki wielokrotnego użytku i zabrać ze sobą w drogę! W ten sposób radykalnie zmniejszysz spożycie wody butelkowanej, ograniczając powstawanie plastikowych odpadów i oszczędzając pieniądze.

Dystrybutor wody ciepłej i zimnej idealny do Twojej kuchni

BIBO potrafi nie tylko świetnie schłodzić wodę, ale również ją podgrzewać, dostarczając wrzątek do wszystkich gorących napojów!

BIBO to nablatowy dystrybutor wody ciepłej i zimnej, który będzie świetnie wyglądał w kuchennym otoczeniu oraz bez problemu zmieści się pod kuchennymi szafkami, w odróżnieniu od systemów podzlewowych nie zajmując cennego miejsca. Eleganckie i kompaktowe urządzenia BIBO mogą mieć jeden z 8 efektownych kolorów umożliwiających najlepsze dopasowanie do domu lub biura.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest picie wody w ciągu dnia, nawadnianie organizmu i utrzymywanie koncentracji. BIBO znakomicie w tym pomaga! Chłodna, przefiltrowana woda dostępna na każde żądanie pomaga dbać o zdrowie i samopoczucie Twoje, członków rodziny i współpracowników, a do tego świetnie smakuje!

Tacka ociekowa jest wyjmowana, można więc bardzo łatwo nalać wodę do bidonu sportowego i zabrać ze sobą, gdy będziesz poza domem. Dystrybutor wody ciepłej i zimnej BIBO to hit!

Zobacz, jak szybko BIBO dostarcza zimną wodę

Nie wierz nam tylko na słowo. Obejrzyj film pokazujący, jak BIBO wytwarza schłodzoną wodę na każde żądanie.

  • Decyzje, decyzje...

    • 1 miesiąc GRATIS
    • Wynajmij BIBO

     Ceny od 129 PLN /miesiąc.
     Serwisuj je samodzielnie albo zleć to nam! Jeśli wybierzesz dzierżawę BIBO, nasi technicy zainstalują je u Ciebie.

     Wynajmij teraz
    • Kup BIBO

     Kup dystrybutor BIBO od 2.194 PLN.
     Produkt objęty 2-letnią gwarancją.
     Wybierz samodzielny montaż lub zleć to nam.

     Kup teraz

Co klienci mówią o BIBO?