Dystrybutor wody do domu o doskonałych właściwościach

Ten domowy dystrybutor wody z łatwością daje się podłączyć do sieci wodociągowej i świetnie prezentuje się na blacie kuchennym. Prosty i elegancki dodatek do Twojej kuchni zapewniający wygodny dostęp do wody pitnej w Twoim domu.

 

Dystrybutory wody do domu

Ten dystrybutor wody do domu o doskonałych właściwościach z łatwością daje się podłączyć do sieci wodociągowej i świetnie prezentuje się na blacie kuchennym. Prosty i elegancki dodatek do Twojej kuchni zapewniający wygodny dostęp do wody pitnej w Twoim domu.

A co z wrzątkiem? Bibo błyskawicznie zapewni Ci także gorącą wodę parzenia kawy lub herbaty. To urządzenie podgrzewa 1,25 litra wody do temperatury 98ºC - idealnej do zaparzenia gorących napojów.

A dla tych domowników, którzy wolą pić zimną wodę, nasz dystrybutor wody schładza 1,25 litra wody do temperatury 4°C. Także jest to świetne rozwiązanie do przygotowywania orzeźwiających napojów w domu.

Jeśli Twoje dzieci są pełne energii i wszędzie ich pełno, nie musisz się martwić ryzykiem poparzenia. Ten domowy dystrybutor wyposażony jest w blokadę nalewania gorącej wody.

Dodatkowo, możesz do woli zmieniać za pomocą ekranu ustawienia, takie jak temperatura, moc oraz ilość serwowanej wody.

Nie przejmuj się naprawami. To urządzenie samo zasygnalizuje Ci, kiedy nadejdzie pora na wyczyszczenie zbiornika z gorącą wodą lub wymianę filtrów.

Woda z dystrybutora do domu? Bez wątpienia tak!

Wystarczy wcisnąć jeden przycisk...

Koniec z kupowaniem wody butelkowanej. Dzięki Bibo zyskujesz natychmiastowy dostęp do wrzącej, zimnej, letniej wody za dotknięciem jednego przycisku.

Oszczędzaj pieniądze

Dzięki trybowi oszczędzania energii w dystrybutorze Bibo, zaoszczędzisz na wydatkach na prąd elektryczny. To także koniec z noszeniem butelkowanej wody z samochodu lub ze sklepu.

Oszczędzaj miejsce

Woda z dystrybutora do domu to rezygnacja z butelek, czajników, przenośnych lodówek czy dzbanków filtrujących. Możesz cieszyć się wodą prosto z kranu! Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, nasz domowy dystrybutor do wody zajmuje bardzo mało miejsca.

Myślisz - woda z dystrybutora do domu, pomagasz chronić środowisko!

Dystrybutor wody do domu Bibo to dbałość o środowisko w naturalny sposób. Dlaczego? Nasze urządzenia można podłączyć do sieci wodociągowej Twojego budynku sprawiając, że zmniejszysz swoje zapotrzebowanie na wodę w plastikowych, jednorazowych butelkach.

To nie koniec! Woda z dystrybutora jest świeża, orzeźwiająca i świetnie smakuje. To wszystko dzięki kompleksowemu systemowi filtracji, który usuwa z wody dostarczanej przez sieć wodociągową chlor. Z kolei drugi poziom filtracji zastosowany w tym dystrybutorze całkowicie usuwa z wody większość bakterii.

Skontaktuj się z nami dzisiaj, by cieszyć się smaczną i świeżą wodą z własnego BIBO!