Automat do wody BIBO – Jak to działa?

Woda z kranu zawiera chlor i inne zanieczyszczenia. Nawet jeśli można ją bezpiecznie pić, często po prostu jest niesmaczna. Ale teraz automat do wody BIBO zapewni Ci stały dostęp do wody pitnej, która świetnie smakuje i jest dokładnie przefiltrowana.

 

Ten kompaktowy automat do wody zapewnia nieograniczone ilości przefiltrowanej, gorącej lub schłodzonej wody na każde żądanie. Wystarczy nacisnąć przycisk. Jeśli zastanawiasz się, jak zadbać o wodę o doskonałej jakości i świetnym smaku dla rodziny lub pracowników, ten automat do wody jest doskonałym rozwiązaniem. Ponadto BIBO świetnie wygląda i pasuje do każdego wystroju wnętrza.

Dlaczego warto zdecydować się na automat do wody BIBO?

Automat do wody BIBO pozwoli Ci w pełni wykorzystać to, co już masz – wodę z kranu. Wystarczy, że naciśniesz przycisk, a nasz automat do wody naleje tyle zimnej lub gorącej przefiltrowanej wody, ile tylko potrzebujesz. Jest to świetny sposób, aby zachęcić rodzinę do picia większej ilości wody, dbania o prawidłowe nawodnienie organizmu, a przy tym na zaoszczędzenie mnóstwa pieniędzy, które wydajesz na wodę butelkowaną. Nasz automat do wody pozwoli Ci także zaoszczędzić miejsce w lodówce i zmniejszyć ślad węglowy, dzięki rezygnacji z plastikowych butelek. Czyż to nie brzmi świetnie?

Co sprawia, że ten automat do wody jest inny niż pozostałe?

Automat do wody BIBO jest dostępny w 8 różnych kolorach. Możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego domu lub biura. Ponadto BIBO wyróżnia się eleganckim, kompaktowym designem i wygląda znacznie lepiej niż zwykłe automaty do wody. Bez wątpienia BIBO zwróci uwagę Twoich gości w domu lub biurze. Automat do wody BIBO serwuje także gorącą wodę, dzięki czemu w mgnieniu oka przygotujesz swoje ulubione rozgrzewające napoje w zimne dni.

Automat do wody – instalacja

Aby zainstalować w domu lub pracy BIBO, potrzebne są jedynie dostęp do gniazdka sieci elektrycznej i przyłącze do sieci wodociągowej. Możesz zlecić podłączenie automatu do wody instalatorowi lub zrobić to samodzielnie, używając specjalnego zestawu instalacyjnego. Aby dowiedzieć się, jak zainstalować automat do wody, kliknij tutaj.

Kup lub wypożycz automat do wody

Co sprawia, że automat do wody BIBO jest tak wyjątkowy? To, że możesz go kupić lub wypożyczyć. Wybór należy do Ciebie! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.