BIBO: Dystrybutor filtrujący wodę podłączany do domowej sieci wodociągowej

Dystrybutor wody filtrowanej zapewniający wodę wolną od zanieczyszczeń!

Wielostopniowy proces filtrowania stosowany w BIBO intensywnie pracuje nad usunięciem zanieczyszczeń i uzyskaniem smaku co najmniej tak dobrego, jak w przypadku wody butelkowanej.

Sercem każdego modelu BIBO jest filtr MAXI, czyli wkład węglowy impregnowany srebrem. Precyzyjnie dobrana struktura porów i ich jednolity rozmiar zapewniają odfiltrowywanie wielu różnych niepożądanych elementów, takich jak chlor, mikroplastiki, herbicydy, insektycydy i mikroorganizmy. Wkomponowanie srebra w węglową strukturę poprawia własności bakteriostatyczne filtra.

Dodatkowo ten dystrybutor filtrujący jest wyposażony w potężną lampę ultrafioletową, która zabija wszelkie bakterie w wodzie kranowej. Ultrafioletowe lampy do wody bardzo dobrze sobie radzą z eliminowaniem bakterii, wirusów i mikroorganizmów.

Dystrybutor filtrujący BIBO - to, co dobre, zostaje w wodzie!

Zdrowe minerały zawarte naturalnie w wodzie, takie jak wapń czy potas, są korzystne dla zdrowia. BIBO ma system selektywnego filtrowania, dzięki któremu wszystkie pożyteczne składniki zostają w wodzie.

Wkład filtra BIBO nie usuwa minerałów powodujących osadzanie się kamienia, ale zbiornik gorącej wody utrzymuje te mikroelementy w zawieszeniu, tak aby się nie odkładały na ściankach wewnętrznych elementów. W odróżnieniu od konkurentów specjalnie unikaliśmy zamontowania układu „dozowania” odkamieniacza, ponieważ uważamy, że dodawanie środków chemicznych do wody jest sprzeczne z ideą uzyskania czystej wody. Jeśli jednak masz w instalacji wodociągowej zmiękczacz i chcesz go zachować, zamontujemy BIBO uwzględniając to.

Dystrybutor filtrujący BIBO to naprawdę idealne rozwiązanie dla każdego.

  • Decyzje, decyzje...

    • 1 miesiąc GRATIS
    • Wynajmij BIBO

     Ceny od 129 PLN /miesiąc.
     Serwisuj je samodzielnie albo zleć to nam! Jeśli wybierzesz dzierżawę BIBO, nasi technicy zainstalują je u Ciebie.

     Wynajmij teraz
    • Kup BIBO

     Kup dystrybutor BIBO od 2.194 PLN.
     Produkt objęty 2-letnią gwarancją.
     Wybierz samodzielny montaż lub zleć to nam.

     Kup teraz

Co klienci mówią o BIBO?