BIBO a Konkurencja

Jesteśmy pewni, że pokochasz swój nowy BIBO, ale jeśli potrzebujesz trochę więcej argumentów przed złożeniem zamówienia, czytaj dalej...

 

BIBO a filtr wody do kuchni montowany pod zlewem

BIBO kosztuje o połowę taniej niż filtry do wody montowane pod zlewem wielu znanych marek, takich jak Quooker, a jednocześnie zapewnia porównywalną lub lepszą funkcjonalność (większość filtrów do wody do montażu pod zlewem nie podaje ani zimnej, ani wrzącej wody).

Co więcej, pokonujemy te marki pod względem kosztów instalacji i wymiany filtrów – nie idziemy na kompromis w zakresie jakości i obsługi.

Oprócz znacznej oszczędności kosztów w porównaniu z filtrem do wody montowanym pod zlewem zaoszczędzisz również miejsce: zbiorniki z ciepłą wodą zajmują całą szafkę pod zlewem, podczas gdy BIBO mieści się idealnie na blacie kuchennym.

Dostępne są elastyczne opcje płatności – możesz wypożyczyć BIBO za 129 PLN/miesiąc lub możesz go kupić na własność za PLN 2.289 PLN.

BIBO a tradycyjne czajniki

Jak wypada dystrybutor gorącej wody BIBO w porównaniu z czajnikiem?

Prawdopodobnie największą wadą czajnika w porównaniu z BIBO jest to, że czajnik musisz ponownie napełniać. BIBO jest zasilany z sieci, co oznacza, że nie ma potrzeby ponownego napełniania go!

Czajniki z funkcją „szybkiego gotowania” zwykle nie są tak wydajne, jak się wydaje. Nawet najszybsze czajniki potrzebują około minuty, zanim kolejna kawa będzie gotowa, podczas gdy BIBO dostarczy gorące napoje w kilka sekund.

Czajniki nie są energooszczędne! Badania pokazują, że 75% ludzi przyznaje się do używania zbyt dużej ilości wody za każdym razem, gdy gotuje ją w czajniku. Niektóre czajniki mają funkcję utrzymywania ciepłej wody.

Niestety, zwykle oznacza to, że czajnik co jakiś czas ponownie się włącza, marnując energię elektryczną (w przeciwieństwie do energooszczędnego trybu uśpienia BIBO).

BIBO a podzlewowe filtry do wody

Jeśli filtrowana woda jest tym, czego potrzebujesz, być może rozważałeś instalację podzlewowego filtra do wody.

Zazwyczaj pod zlewem montujesz system filtrów, a następnie Twoja bateria kuchenna zostanie do niego podłączona.

Jeśli nie jesteś mistrzem w majsterkowaniu, będziesz potrzebować hydraulika do zainstalowania podstawowego systemu i prawdopodobnie nie będziesz chciał instalować bardziej złożonych podzlewowych systemów filtrujących!

Prawdopodobnie będziesz też potrzebował hydraulika do konserwacji.

Zamów BIBO już dziś!

BIBO to najlepszy przyjaciel domu
i idealny kompan w pracy.

Kup teraz