Jakie zalety posiada maszyna do wody BIBO?

Woda z kranu zawiera chlor i inne zanieczyszczenia. Nawet jeśli można ją bezpiecznie pić, często po prostu jest niesmaczna. Ale teraz możesz mieć stały dostęp do wody pitnej, która świetnie smakuje i jest dokładnie przefiltrowana. Ta kompaktowa maszyna do wody zapewnia nieograniczone ilości przefiltrowanej, gorącej lub schłodzonej wody na żądanie. Wystarczy nacisnąć przycisk. Jeśli zastanawiasz się, jak zapewnić swojej rodzinie lub pracownikom wodę o doskonałej jakości i świetnym smaku, ta maszyna jest idealnym rozwiązaniem.

  • Decyzje, decyzje...

    • 1 miesiąc GRATIS
    • Wynajmij BIBO

     Ceny od 129 PLN /miesiąc.
     Serwisuj je samodzielnie albo zleć to nam! Jeśli wybierzesz dzierżawę BIBO, nasi technicy zainstalują je u Ciebie.

     Wynajmij teraz
    • Kup BIBO

     Kup dystrybutor BIBO od 2.194 PLN.
     Produkt objęty 2-letnią gwarancją.
     Wybierz samodzielny montaż lub zleć to nam.

     Kup teraz

Co klienci mówią o BIBO?

Co sprawia, że ta maszyna do wody jest inna niż pozostałe?

BIBO może mieć aż 8 różnych kolorów. Możesz wybrać wariant, który najlepiej pasuje do Twojego domu lub biura. Ponadto ta maszyna do wody wyróżnia się eleganckim, kompaktowym designem i wygląda znacznie lepiej niż typowe urządzenia tego typu. Bez wątpienia BIBO zwróci uwagę Twoich gości w domu lub biurze. BIBO serwuje także gorącą wodę, dzięki czemu w mgnieniu oka przygotujesz swoje ulubione rozgrzewające napoje w zimne dni.

Maszyna do wody - instalacja

Zainstalowanie maszyny do wody BIBO w domu lub pracy wymaga jedynie dostępu do gniazdka sieci elektrycznej i przyłącza do sieci wodociągowej. Możesz zlecić podłączenie maszyny do wody instalatorowi lub zrobić to samodzielnie, używając specjalnego zestawu instalacyjnego. Wybór należy do Ciebie!