Dystrybutor gorącej wody o natychmiastowym działaniu

Gorąca herbata w mgnieniu oka – czas na ten Dystrybutor do gorącej wody

Gorąca woda dostępna błyskawicznie po naciśnięciu przycisku — bez długiego czekania na zagotowanie wody jak w tradycyjnych czajnikach. Mając stały dopływ gorącej wody na żądanie, możesz przyrządzać herbatę bez żadnych ograniczeń. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, a gotująca się, przefiltrowana woda popłynie prosto do filiżanki.

Pewnie często zdarza Ci się wlewać do czajnika więcej wody, niż potrzebujesz na planowaną ilość napoju. BIBO dozuje tylko ściśle wskazaną objętość gorącej wody, więc jest znacznie bardziej energooszczędny niż czajnik, a do tego nie podgrzewasz wody od zupełnie zimnej.

Dystrybutor wody gorącej BIBO nadaje się również świetnie do napełniania garnków i patelni podczas gotowania warzyw czy makaronu, pozwalając jeszcze bardziej ograniczyć zużycie prądu! Po prostu wyjmij tackę ociekową i naciśnij przycisk dozowania.

BIBO dumnie zajmie poczesne miejsce na blacie w Twojej kuchni oraz stanie się przedmiotem zazdrości znajomych i innych członków rodziny!

Filtrowana gorąca woda za dotknięciem przycisku!

Nieograniczona, natychmiastowa dostępność przefiltrowanej gorącej i zimnej wody. Czego można chcieć więcej? BIBO ma bardzo wydajny system podgrzewania, który błyskawicznie doprowadza wodę do żądanej temperatury, po czym ją podtrzymuje. Gościom, którzy odwiedzą Cię w domu, od ręki będziesz w stanie podać filiżankę idealnie zaparzonej herbaty albo szklankę orzeźwiającej wody.

Dystrybutor do gorącej wody BIBO ma zaawansowany układ filtracyjny i działa poprzez podłączenie do sieci wodociągowej. Dzięki temu zimną lub gorącą wodę dostaniesz bez żadnego czekania!

BIBO kosztuje ponad połowę mniej niż wiele systemów podzlewowych do gorącej wody, takich jak Quooker, Zip czy Insinkerator, oferując równocześnie porównywalną lub nawet lepszą funkcjonalność (większość systemów filtrowanej wody kranowej wytwarza tylko gorącą wodę). Ponadto w przypadku BIBO instalacja i wymiana filtrów kosztuje znacznie mniej, bez żadnego uszczerbku dla jakości montażu ani wody.

Dystrybutor do gorącej wody BIBO zajmuje też mniej miejsca: zbiorniki gorącej wody w takich systemach zajmują całą szafkę pod zlewem, podczas gdy BIBO wygodnie spoczywa na kuchennym blacie.

Zobacz swój dystrybutor gorącej wody w akcji

BIBO oferuje wiele programowalnych funkcji, dostosowujących działanie urządzenia do Twojego do stylu życia. Można w nim ustawić dozowanie ściśle odmierzonej ilości, tak aby woda nie przelała się z filiżanki, oraz podgrzewanie do konkretnej temperatury.

Jeżeli interesuje Cię samodzielny montaż, tutaj możesz obejrzeć szczegółowy film instruktażowy.

Chcesz złożyć zamówienie?

Dołącz do ponad 4000 gospodarstw domowych i firm, które już cieszą się błyskawicznym dostępem do gorącej i zimnej wody z dystrybutorów BIBO.

Kup teraz