Nablatowy dystrybutor wody, który idealnie zmieści się w każdym pomieszczeniu

BIBO to nablatowy dystrybutor wody, dzięki któremu uzyskasz błyskawiczny dostęp do gorącej lub schłodzonej wody filtrowanej po wciśnięciu jednego przycisku, nawet przy ograniczonej przestrzeni kuchennej. Nasz kompaktowy, dostępny w wielu kolorach dystrybutor do wody zapewni Ci pyszną schłodzoną lub gorącą wodę kiedy tylko chcesz.

 

BIBO to opcja na każdą kieszeń, która jednocześnie sprawi, że pożegnasz się ze swoim czajnikiem oraz zaoszczędzisz pieniądze na kupowaniu wody w plastikowych butelkach. W dodatku, ten nablatowy dystrybutor wody zużywa mniej prądu niż czajnik.

Kup lub wynajmij nablatowy dystrybutor wody

Dystrybutor nablatowy BIBO można zarówno kupić, jak i wydzierżawić. Po prostu złóż swoje zamówienie przez Internet, a my zajmiemy się resztą. Możemy wysłać do Ciebie technika, aby pomógł Ci zainstalować dystrybutor, lub możesz zrobić to samodzielnie przy użyciu naszego zestawu do samodzielnej instalacji. Wystarczy tylko gniazdko elektryczne i podłączenie do sieci wodociągowej. Tylko tyle dzieli Cię od czerpania pełni korzyści z naszego dystrybutora do wody!

Bezpieczny i ekologiczny nablatowy dystrybutor wody

Dzięki prostej obsłudze, nablatowy dystrybutor wody BIBO w każdej chwili umożliwi Ci sięgnięcie po szklankę orzeźwiającej, chłodnej wody lub przygotowanie swojego ulubionego gorącego napoju. Ten nablatowy dystrybutor wody nie tylko zmieści się w małej przestrzeni, ale także dostarczy Ci pyszną, przefiltrowaną i całkowicie bezpieczną do spożycia wodę. Ale to nie wszystko! Zmniejszając swoje zużycie plastiku budujesz bardziej ekologiczną przyszłość. A to wszystko ciesząc się czystą wodą pitną z wyjątkowo estetycznie zaprojektowanej maszyny.

Nasz dystrybutor nablatowy cechuje się także fantastyczną różnorodnością dostępnych kolorów.

Ten nablatowy dystrybutor wody idealnie sprawdzi się w biurze lub Twoim domu.

Dystrybutor nablatowy do Twojego miejsca pracy

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mały dystrybutor wody do swojej firmy, przestrzeni co-workingowej, szkoły czy nawet szpitala, BIBO to idealne rozwiązanie. Twoi pracownicy będą mieli dostęp do czystej wody pitnej oraz wrzątku do parzenia kawy lub herbaty. Zachęcisz ich w ten sposób do spożywania większej ilości wody oraz zredukujesz swój ślad ekologiczny dzięki mniejszemu zużyciu plastiku.

Domowy nablatowy dystrybutor wody

Nasz mały dystrybutor do wody to idealne rozwiązanie dla Twojego domu. Wybierając go zachęcasz członków swojej rodziny do picia większej ilości wody, prowadzenia zdrowego i ekologicznego stylu życia zwalniając przy tym miejsce w lodówce. Urządzenie BIBO upiększy Twoją kuchnie i zapewni świeżą wodę całej rodzinie.