Z BIBO Classic możesz wynająć dystrybutor wody dla Twojego domu lub biura

Wynajmij BIBO do swojej firmy

129 PLN/mies + instalacja

Instalacja BIBO 299 PLN

Cena dzierżawy obejmuje: czynsz, gwarancję standardową i serwis filtrów

Minimalny okres umowy 1 rok

Wynajmij BIBO do swojego domu

129 PLN/mies + instalacja

Instalacja BIBO 299 PLN

Cena dzierżawy obejmuje: czynsz, gwarancję standardową i serwis filtrów

Minimalny okres umowy 1 rok

„Jestem zadowolony z urządzenia Bibo, spełniło moje oczekiwania. Urządzenie pracuje dobrze zgodnie z opisem i jest to bardzo ładny mebel w kuchni. Czajnik bezprzewodowy i filtry poszły w odstawkę."

T. Domagała

„Urzadzenie o nowoczesnym wygladzie, dotykowym wyswietlaczu. Dobrze filtruje wode, jest smaczna . Podgrzewa wode do wrzatku oraz schladza do bardzo zimnej temperatury. Mozliwosc automatycznego zmiksowania pozwala podac wode do picia odrazu malemu dziecku. Duzy plus zabezpieczenie przed uzyciem przez dziecko podajnika goracej wody. Szkoda ze zabezpieczenia nie ma dla zimnej i zmiksowanej. Dziecko male jesli urzadzenie ma w zasiegu reki moze uruchomic zimna i letnia wode. Naszczescie goracej nie. I to jedyny minus urzadzenia, ale na rynku nie spotkalem sie by takowe bylo na kazdej wodzie. Urzadzenie jest duze ( wieksze od mikrofali) ale zdolny monter jaki byl u nas zamontowal je tam gdzie chcielismy doprowadzajac wode w kilka minut. Polecam”

A. Madej.

„Urządzenie świetnie się spisuje. Jestem zadowolony."

Rafał. 

„Witam. Jestem użytkownikiem nowego urządzenia firmy BIBO , używam go już ponad miesiąc i jestem w pełni zadowolony . Pozbyłem się urządzeń do filtracji wody , dzbanków i dystrybutorów na wodę. Dzięki BIBO jesteśmy bardziej eko , nie korzystam z plastiku . Wodę mam czystą i przefiltrowaną , gotową do spożycia . Bibo jest urządzeniem łatwym w obsłudze gdyż moje 8 i 10 letnie córki same go użytkują . Polecam wszystkim BIBO !!! Pozdrawiam"

J. Kuś.

„Dystrybutor Bibo używam prywatnie. Spełnia w pełni moje oczekiwania. Dużo różnych ustawień umożliwia zaprogramować urzączenie wedle własnych potrzeb. Ponieważ nie jest duży nie zajmuje dużo miejsca. Wygląd też jest dużym plusem.”

Beata.

„świetne urządzenie, szybka i fachowa instalacja"

K. Adamczyk

„Obsługa klienta i urządzenie. W łatwy sposób zamawiasz urządzenie, szybka realizacja zamówienia, profesjonalny montaż. Odbył się sprawnie i bez komplikacji. Po miesiącu mogę stwierdzić, że urządzenie spelnia moje oczekiwania. Mam jedynie problem z sposobem płatności za fakturę w abonamencie. Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany szybko."

Alicja

„Ekologiczne rozwiązanie. Design urządzenia"

Izabella

„Wygoda, brak ciągłego kupowania wody w sklepie, fajny design, profesjonalny montaż, miła obsługa. Teraz bez BIBO nie wyobrażamy sobie funkcjonowania "

J.Jaskulska

„Szybka instalacja. Monter fachowy, wyrozumiały, dobry komunikacyjnie. Sam sprzęt sprawdza się doskonale, nie ma z nim żadnych problemów."

J.Skupiński

„Urządzenie bardzo dobre. Jakość wody super. Czajnik odstawiony."

T.G