Dystrybutor wody ciepłej i zimnej

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić dystrybutor wody zimnej i gorącej do domu czy biura – BIBO to świetny wybór. Ciesz się szklanką chłodnej, czystej wody lub gorącą herbatą będącą rozkoszą dla Twojego podniebienia. A wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku.

 

Ten dystrybutor gorącej wody ma ogromną zaletę. Nie musisz czekać na zagotowanie wody w czajniku, ani na to, aż butelka wody schłodzi się w lodówce. Możesz cieszyć się szklanką orzeźwiającej wody w każdym momencie. Wszystko trwa dosłownie chwilę! W dodatku masz dostęp do nieograniczonej ilości wody bez konieczności kupowania jej w plastikowych butelkach, co pozwoli Ci prowadzić bardziej zrównoważony styl życia.

Cena dystrybutora wody zimnej i gorącej – ekonomiczne rozwiązanie

Dystrybutor wody zimnej i gorącej BIBO to inwestycja w wysokiej jakości urządzenie dostarczające Ci pyszną, filtrowaną zimnej i gorącą wodę zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz. To jednorazowa inwestycja której nigdy nie będziesz żałować. Po zainstalowaniu możesz cieszyć się nieograniczonym, błyskawicznym dostępem do gorącej i zimnej wody.

Wystarczy tylko gniazdko elektryczne i podłączenie do sieci wodociągowej. Składając zamówienie na swoje BIBO możesz skorzystać z usługi montażu przez naszego technika lub zrobić to samemu przy użyciu instrukcji. Wybór należy do Ciebie!

Twój dystrybutor gorącej wody w 8 kolorach

Niezależnie od aranżacji wnętrza Twojego domu lub biura, dystrybutor gorącej wody BIBO z pewnością idealnie się dopasuje swoim wyglądem. To kompaktowe rozwiązanie jest dostępne w ośmiu różnych kolorach, dzięki czemu wkomponuje się w każde otoczenie.

W dodatku idealnie zmieści się na Twoim blacie kuchennym wzbogacając go swoim designem. Wybierz swój ulubiony kolor spośród czarnego, szarego, ciemnoczerwonego, niebieskiego, zielonego, srebrnego, pomarańczowego i białego modelu tego dystrybutora wody zimnej i gorącej. Nie zwlekaj i kup swój własny dystrybutor wody zimnej i gorącej BIBO już teraz!

Dystrybutor wody gorącej i zimnej BIBO – Najczęściej zadawane pytania

- Czy BIBO może służyć tylko jako dystrybutor gorącej wody?

Tak. Jeśli chcesz pić jedynie gorącą wodę, możesz w ten sposób korzystać z dystrybutora wody BIBO. Nie zapominaj jednak, że masz także dostęp do schłodzonej wody, co przydaje się zwłaszcza podczas letnich upałów.

- Jak długo po złożeniu zamówienia muszę czekać na swój dystrybutor wody zimnej i gorącej BIBO?

W zależności od dokonanego wyboru: jeśli chcesz samodzielnie zamontować dystrybutor w swoim domu, dostarczymy go do Ciebie w ciągu 2 dni, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 13:00. Jeśli chcesz, abyśmy zamontowali BIBO za Ciebie, montaż odbędzie się w ciągu 7 do 10 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

- Potrzebuję skontaktować się z Wami w sprawie mojego produktu BIBO. W jaki sposób mogę to zrobić?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa Twój dystrybutor wody zimnej i gorącej, możesz skontaktować się z naszym Zespołem Obsługi Klienta dzwoniąc pod numer 22 735 52 00, lub wypełniając formularz. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące produktu.